Şaban Vatan’dan, kendisine dava açan Müge Anlı’ya 1 kuruşluk karşı dava

Şüpheli şekilde hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan'ın babası Şaban Vatan, kendisine manevi tazminat davası açan televizyon sunucusu Müge Anlı'ya 1 kuruşluk dava açtı.

KRONOS 17 Aralık 2020 GÜNDEM

Giresun’un Eynesil ilçesinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan babıalitv’nin çevrimiçi programında, kendisine tazminat davası açan televizyon programı sunucusu Müge Anlı’ya 1 kuruşluk dava açacağını söyledi. Baba Vatan, “Müge Anlı 1 TL’lik dava açtı. Ben de ona 1 kuruşluk dava açacağım” dedi.

ANLI’NIN EKİBİ YAPTIĞI RÖPORTAJIN KAYITLARINI SAVCIYA VERMEMİŞ

Anlı’nın ekibinin olay içinde ismi geçen bir kişiyle röportaj yaptığını ve bu kayıtların savcılığa teslim edilmediğini vurgulayan Vatan, bu röportajdan sonra ekibin kendisine ‘olayın çözüldüğünü’ söylediğini de belirtti.

Uzun süredir kızının ölümünü aydınlatmaya çabalayan Şaban Vatan, Anlı’nın kendisine dava açtığını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

CİNAYETİ ARAŞTIRIRKEN EKİBİNİ ANİDEN GERİ ÇEKTİ

Sosyal medyada bir yurttaşın “Neden dava açtığını da yazar mısınız” ifadeleri üzerine Şaban Vatan, “Durumunu kamuoyunda ifşa ettiğim için. Rabia Nazımızın ardındaki süreci incelemek için Eynesil’e gönderdiği ekibini ATV patronundan aldığı telefonla geri çekti. Cinayeti ortaya çıkartan röportajı gizledi. Kendi durumu ortaya çıkınca Rabia Nazımızın üzerine iftira attı” şeklinde yanıt verdi.

Şaban Vatan, sosyal medya hesabından Anlı’ya seslenerek, “Rabia Naz’ın ardındaki süreçten annesi ve babasını acısıyla dalga geçtin. Üstüne yetmedi,
intihar etmiş yalanı söyledin.
Yetmedi 1 TL’lik tazminat davası açtın. Üzülme Müge Anlı
1 TL ayrıca kuru ekmek bedeli olarak da 12 TL göndereyim
IBAN gönder” dedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com