Satıldı işte, ne açıklaması!

Şahsi bir varlıkmış gibi satılan Borsa İstanbul payından tüm sahalardaki keyfi idare anlayışına, kaosa doğru sürüklenen rejimden yaklaşan Batı yaptırımlarına...

KRONOS 28 Kasım 2020 PODCAST

https://soundcloud.com/user-436877268/281120-kp

Murat Muratoğlu, Sözcü: Tamam, Borsa hisselerini sat da Katar’a… Neden ihalesiz yapıldı acaba? Teklif toplanıp daha iyi fiyat veren çıksa milletin yararına… Konu ile ilgili var mı bir açıklama? Yok!

Mehmet Yılmaz, T24: Bizimki gibi sözde demokrasilerde halka hesap verme alışkanlığı yoktur. Seçimden seçime halka hesap verildiği varsayılır. Zaten bizim gibi ülkelerin Dünya Şeffaflık Endeksi’nde yerlerde sürünüyor olmasının nedeni de bu tür hesapların halktan kaçırılmak istenmesidir.

Şaban İba, Yeni Yaşam: Rejimin ve koalisyonun giderek bir kaosa doğru sürüklendiğinin farkında olan Erdoğan, artık inandırıcılığını yitirmiş olan reformlardan söz ederek ve bir yandan da ABD ve AB ile ilişkilerini yeniden düzenleme manevraları yaparak çözülmeyi engellemeye çalışıyor.

Zeynep Gürcanlı, Dünya: Kritik tarih 10-11 Aralık 2020. Bu tarihlerde Avrupa Birliği liderleri toplantısında Türkiye’ye Doğu Akdeniz krizi nedeniyle yaptırım uygulanıp uygulanmayacağı karara bağlanacak. Aynı dönemde ABD’nin S-400’ler konusunda CAATSA yaptırımlarını uygulamaya koyması yasa haline gelmesi bekleniyor.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com