Şebnem Korur Fincancı’dan mesaj: Karalama kampanyası…

Gözaltına alınan TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı'dan mesaj geldi: "Bu karalama kampanyasını da aşıp birlikte mücadele edeceğiz insanca bir sağlık sistemini hep birlikte kuracağımız günlere dayanışmayla..."

KRONOS 26 Ekim 2022 GÜNDEM

TSK’nın PKK’ya yönelik operasyonlarında kimyasal silah kullanıldığı iddialarının araştırılmasını istediği için MHP lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hedef gösterildikten sonra gözaltına alınan Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Şebnem Korur Fincancı’dan mesaj geldi.

Gıda uzmanı Bülent Şık, Fincancı’nın mesajını sosyal medya hesabından paylaştı.

Fincancı mesajında şunları söyledi:

“Sevgili yol arkaşlarım, bu gerçek dışı durum ile karşı karşıya kaldığınız için üzgünüm. Ancak dayanışma ile bu gerçek dışı süreci aşacağımızı biliyorum. Sizlere kaynaklarıyla bilimsel görüş sürecini aktaracaktım, fırsatım olmadı. Bu süreç bitince dellillendirme üzerine bir toplantı yapalım. Sizlerin kesinlike çok yoğunluğunuz vardır, bu yoğunluğa maalesef ben de katkı sunmuş oldum. Bu karalama kampanyasını da aşıp birlikte mücadele edeceğiz insanca bir sağlık sistemini hep birlikte kuracağımız günlere dayanışmayla…”

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com