Seçil Erzan’dan Semih Kaya ile birlikte 5 kişiye ‘tefecilik’ davası

Futbolcuları dolandıran Seçil Erzan, Semih Kaya'nın da aralarında olduğu 5 kişi hakkında "tefecilik" yaptıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

KRONOS 24 Mart 2024 GÜNDEM

Fatih Terim fonu adı altında ünlü futbolcuları dolandırdığı iddiasıyla tutuklu yargılanan Denizbank şube müdürü Seçil Erzan harekete geçti ve Semih Kaya’nın da aralarında olduğu 5 kişi hakkında “tefecilik” yaptıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Seçil Erzan’ın, “Benden fazla para alan isimlerin başında Semih geliyor” dediği Kaya’ya yönelik suçlamalardan biri de ‘tefecilik’ oldu. Erzan, kolundaki saati dahi zorla çıkartıran kuzeninin eşine de ‘yağma’ suçlamasında bulundu.

Halk TV’den Dinçer Gökçe’nin haberine göre Seçil Erzan, Galatasaray’ın eski futbolcusu Semih Kaya ile menajer Fırat Özdemir hakkında “tefecilik” ve “tehdit” suçlarından şikayetçi oldu. Kaya ve Özdemir’in kendisini tehdit ettiğini ifadesinde de anlatan Erzan, son açıkladığı listede bu iki ismin, fazla para alan kişilerin başında yer aldığını söyledi.

SEMİH KAYA VE FIRAT ÖZDEMİR FAZLA PARA ALDI

Erzan, Semih Kaya’nın 4 milyon 275 bin, Fırat Özdemir’in ise 2 milyon 420 bin dolar parayı fazla aldığını söylemiş, Kaya’nın kendisinden aldığı fazla para ile Bodrum’da villa aldığını açıklamıştı.

Seçil Erzan’ın şikayetçi olduğu diğer isimler ise kuzeni Tanın Yılmaz ile iş kadını eşi Merve Özer Yılmaz oldu. Erzan bu kişilere yönelik “yağma, hakaret ve tehdit” suçlamasında bulundu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com