Seçimi kaybeden Komünist Başkan’ın yeni işi belli oldu

Tunceli eski Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, 31 Mart’ta Kadıköy’de beklentinin altında kalarak yüzde 10 oy ile seçimi kaybetmişti. Yeni işi belli oldu. İşte ayrıntılar...

KRONOS 26 Nisan 2024 GÜNDEM

“Komünist Başkan” lakaplı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun yeni işi belli oldu.

Türkiye Komünist Partisi’nin Kadıköy Belediye Başkan adayı olan Maçoğlu, seçimlerden beklediği sonucu alamayarak memleketi Tunceli’ye geri döndü.

KADIKÖY’DEN ADAY OLMUŞTU
İlk olarak Tunceli’nin Ovacık ilçesinde başkanlık yapan, sonrasında Tunceli Belediye Başkanlığını kazanan Maçoğlu son olarak ise TKP’nin Kadıköy adayı olarak 31 Mart Yerel Seçimlerine girmişti.

ÜÇÜNCÜ SIRADA KALDI
Seçimlerden CHP ve AKP’nin ardından üçüncü olarak çıkan Maçoğlu seçimlerde beklediği başarıyı yakalayamamıştı.

YENİ İŞİ BELLİ OLDU
Yüzde 10.02 oy oranı ile 31 bin oy alan Maçoğlu’nun yeni işi ise belli oldu.

Maçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla memleketi Tunceli’de olduğunu açıklarken yeni işini de paylaşmış oldu.


YENİ İŞİ ARICILIK OLDU
Maçoğlu’nun yeni işi ise arıcılık oldu.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte kolektif üretim çalışmaların hız kazandığını belirten ve sosyal medya hesabından bir video paylaşan Maçoğlu, “Arı bakımı ve kovanların bölünme işleminin ardından arılarımızı bal üretimi için yüksek rakımlı yaylalara göndereceğiz. Doğayı koruyan, ekolojiyi savunan üretim biçimlerini desteklemekle kalmayıp aynı zamanda bir parçası olacağız.” İfadelerini kullandı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com