Selçuk Bayraktar yanıtladı: Siyasete girecek mi?

BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, siyasete girip girmeyeceği sorusuna yanıt verdi: "Mücadelenin her türlüsünü yaparız."

KRONOS 28 Eylül 2023 GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, siyasete girebileceğinin sinyalini verdi.

Gazeteci Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Bayraktar, Işık’a “Bana oy verir misiniz önce onu söyleyin” dedi. Bunun üzerine Işık da “Veririm” dedi.

Bayraktar ise “Mücadelemiz milletin gönlünde yer edindiyse, bu uçaklarımız uçmaya devam edecekse elbette gerek yok ama birileri tutup garip garip bahanelerle, harici ajandalarla, kendi menfaatleri için bu işlerin önüne takoz koyacaklarsa o zaman mücadelenin her türlüsünü yaparız” ifadelerini kullandı.


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘BÖYLE BİR HAYALİM YOK’

Siyasete girmeyi hiç hayal etmediğini belirten belirten Bayraktar, daha önce yaptığı açıklamalarda şöyle konuşmuştu:

“Benim hiçbir zaman siyasette olayım, ülkenin cumhurbaşkanı olayım gibi bir hayalim olmadı. Biz de açıkçası milli teknoloji hamlesi idealini gerçekleştirme yolunda sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ne gerekiyorsa, mücadele neyi gerektiriyorsa onu yapacağız… Ama benim böyle bir hayalim yok.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com