Şenyaşar katliamı ‘olay yeri’ görüntüleri: Yerde kan ve mermi, kayıt odasında görüntü silme izleri

Suruç Devlet Hastanesi'nde Şenyaşar ailesinden 3 kişinin katledildiği saldırı sonrası çekilen olay yeri inceleme görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde her yerin kana bulandığı görülürken, güvenlik kameralarının kayıt odasındaki tüm cihazların kırıldığı, kabloların da koparıldığı göze çarpıyor.

KRONOS 14 Temmuz 2023 GÜNDEM

Urfa’nın Suruç ilçesinde 14 Haziran 2018 tarihinde AKP eski Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın korumaları ve yakınlarının Şenyaşar ailesine yönelik gerçekleştirdiği saldırılara dair yeni görüntüler ortaya çıktı.

Mezopotamya Ajansı (MA), Suruç İlçe Devlet Hastanesi’nde Şenyaşar ailesinden 3 kişinin öldürüldüğü saldırıdan sonra çekilen olay yeri inceleme görüntülerine ulaştı.

KATLİAMIN İZLERİ

Görüntülerde, Şenyaşar ailesi fertlerine dönük saldırının gerçekleştiği odanın duvarlarında çok sayıda mermi izi ile tavanda bir insanın geçebileceği genişlikte deliklerin oluştuğu görülüyor. Odanın zemini ile bir duvarın kana bulandığı, çok sayıda mermi kovanının yerde olduğu da görüntülere yansıdı.

GÖRÜNTÜ KAYIT ODASINA SALDIRI

Görüntülerin devamında, bir polis, iki silah ve şarjöründe bulunan mermilere dair inceleme yapıyor. Yine, hastane odalarındaki camların ve eşyaların kırıldığı, güvenlik kameralarının kayıt odası olarak değerlendirilen odadaki tüm cihazların taşlarla tahrip edildiği, serverların alındığı, kabloların koparıldığı ya da çekili olduğu de görüntülerde yer alıyor.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com