Sezen Aksu’nun yalısına dadanan takıntılı hayran: ‘Hepinizi öldürürüm’

Türk pop müziğinin Minik Serçesi Sezen Aksu'nun İstanbul'daki yalısına zorla girmeye çalıştığı iddia edilen Azerbaycan uyruklu hayranı sınır dışı edilirken kapıya dayandığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

KRONOS 08 Temmuz 2023 KÜLTÜR

‘Minik Serçe’ lakaplı pop ikonu Sezen Aksu’nun Beykoz’daki yalısında, birkaç ay önce, korku dolu anlar yaşandı. Azerbaycan uyruklu L.M. adlı bir kadın, kendisini engellemeye çalışan güvenlik görevlisini itip Sezen Aksu’ya ulaşmaya çalışırken, “Hepinizi öldürürüm” diye tehditler savurdu. Aksu, daha önce de üç kez kapısına dayanan saplantılı hayranından şikâyetçi oldu.

DHA’nın haberine göre; Sezen Aksu’nun Beykoz Kanlıca’daki yalısına Lale Arif M. (47) isimli Azerbaycan uyruklu hayranı zorla girmeye çalıştı. L.M.’nin olaydan sonra sınırdışı edildiği öğrenilirken, kadının kapıya dayandığı ve görevlilere zorluk çıkardığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ İÇERİ GİRMESİNE ENGEL OLMAYA ÇALIŞTI
Olay, 23 Ekim’de Sezen Aksu’nun Beykoz Kanlıca’daki yalısında meydana geldi. L.M. isimli bir kadın gece 02.00 sıralarında Aksu’ya ait yalının zilini çaldı. Kapıdaki güvenlik görevlileri L.M.’nin içeri girmesine engel olmaya çalıştı.


Ancak kadın güvenlik görevlilerine direnerek içeri girmek için kapıyı zorladı. Bunun üzerine görevliler polisi arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, L.M.’yi gözaltına aldı. İşlemleri için emniyete götürülen L.M.’nin daha önce de Sezen Aksu’nun kapısına dayandığı ortaya çıktı.

SINIR DIŞI EDİLDİ
L.M. hakkında ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma, tehdit, hakaret’ suçlarından işlem başlatıldı. Lale Arif M.’nin işlemlerinin ardından sınır dışı edildiği öğrenildi.

Öte yandan kadının kapıya dayandığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Lale Arif M.’nin dakikalarca kapıda beklediği ve güvenlik görevlilerine rağmen içeriye girmeye çalıştığı görüldü.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com