Sinan Ateş’in ablası Selma Ateş: Soruşturmayı kapatmak istiyorlar, asla izin vermeyeceğiz

30 Aralık'ta Ankara'da öldürülen Sinan Ateş'in ablası Selma Ateş: "Soruşturmayı kapatmaya çalıştıkları aşikâr. Asla şunu unutmasınlar biz bu soruşturmanın kapatılmasına müsaade etmeyeceğiz."

KRONOS 09 Nisan 2023 GÜNDEM

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş suikastının üzerinden aylar geçmesine rağmen çözülmemesine tepkiler sürüyor. 30 Aralık’ta Ankara’da öldürülen Ateş’in ablası Selma Ateş, “Soruşturmayı kapatmaya çalıştıkları aşikâr, bunu görüyoruz ama şimdiye kadar muvaffak olamadılar. Asla şunu unutmasınlar biz bu soruşturmanın kapatılmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.

‘DÜRÜST VE NAMUSLU DEVLET GÖREVLİLERİ VAR’

Cumhuriyet’ten Can Uğur’un bildirdiğine göre Selma Ateş, “Asla şunu unutmasınlar biz bu soruşturmanın kapatılmasına müsaade etmeyeceğiz. Türk milleti Sinan Ateş’i bağrına bastı ve onun arkasında duracaktır. Soruşturmayı kapatmaya çalıştıkları aşikâr, bunu görüyoruz ama şimdiye kadar muvaffak olamadılar. Bu da şunun göstergesi bu ülkede hâlâ dürüst ve namuslu birçok devlet görevlisi var. Onların vicdanına güveniyorum. Adalet duygusundan taviz vermeyeceklerini düşünüyorum” diye konuştu.


 

‘KILAVUZ’UN ADAYLIĞI TÜRK MİLLETİNE SAYGISIZLIK’

Olcay Kılavuz’un MHP’den yeniden aday gösterilmesine ilişkin olarak Ateş, “Bu kadar itham varken bir de bu milletin vekili olmasına rağmen kamuoyunu aydınlatacak hiçbir açıklamada bulunmamıştır. Bu sessizliğin sebebi nedir? Topluma bir açıklama yapma gereği duymayan bu şahısın tekrar vekil adayı gösterilmesi büyük bir talihsizliktir. Türk milletine saygısızlıktır” yorumunu yaptı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com