Ayşe Ateş, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye sosyal medyadan bir çağrı yaparak, "Gelin, bu davanın önünü açın. MHP ve Ülkü Ocakları, içine sızmış bu suç şebekesinden kurtulsun" dedi.
Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, bu akşam katıldığı televizyon programının ardından X hesabından MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye çağrı yaptı.
Ateş’in yaptığı paylaşım şöyle:
“Ankara’nın göbeğinde güpegündüz adice işlenmiş bu menfur cinayette hiçbir dahlinin ve bilgisinin olmadığına inandığım Devlet Bahçeli’ye son bir çağrı yapmak istiyorum: Gelin, bu davanın önünü açın. Suça karışanların tamamı yargılansın. Geride zihinleri meşgul eden küçücük bir şüphe, toplum vicdanını rahatsız eden en ufak bir adaletsizlik kalmasın. MHP ve Ülkü Ocakları, bu zandan, bu töhmetten, içine sızmış bu suç şebekesinden kurtulsun.”