Sinan Ateş’in eşi, MHP’li vekile işaret etti: Cinayetle ilişkisi ne?

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve babasının cinayetle ilişkisine işaret etti: "Tetikçi Eray Özyağcı'yı Bolu'da bir müddet gizlediler mi?"

KRONOS 26 Mayıs 2024 GÜNDEM

Öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, suikaste ilişkin yeni bir iddiaya dikkat çekti. Ayşe Ateş, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve babasının cinayetle bir ilişkisi olup olmadığını sordu.

Ayşe Ateş, Sinan Ateş’in katil zanlısı Eray Özyağcı’nın cinayetin ardından Bolu’da bir müddet gizlendiğini iddia etti. Ateş, cinayetten 1 ay sonra MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül’ün babasının evinin neden arandığını ve yine babasının üzerine kayıtlı aracın neden Ankara’ya getirilerek parmak izi tespiti yapıldığını sordu.

Ateş’in yaptığı paylaşım şöyle:

“Sinan’ın katledilmesinden yaklaşık olarak 1 ay sonra MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül’ün baba evi neden aranmıştır? Babasının üzerine kayıtlı 14 AAY 148 plakalı araç Ankara’ya getirilip parmak izi tespiti neden yapılmış, araç niçin detaylı bir şekilde incelenmiştir? Bilgilendirme: PTS kayıtlarına göre kiralık katil Eray Özyağcı’nın Bolu’da araç değiştirdiği, İstanbul’a götürülmek yerine Bolu’da bir müddet gizlendiğine dair kuvvetli şüphe bulunmaktadır.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com