Soylu: Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur, yani 46’dır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel için “Cezai ehliyeti yoktur yani 46’dır” dedi. Özel, CHP'den istifa eden üç milletvekilinin ardından 'Saray operasyonu' yorumunu yapmıştı.

KRONOS 01 Şubat 2021 GÜNDEM

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener’in “Mehmet Ali Çelebi ve iki milletvekilinin istifasını ‘sarayın operasyonu’ diye adlandıran ve linci başlatan Özgür Özel’in açıklaması!!!” paylaşımını alıntılayarak, “Nedim Şener çok güzel yakalamışsın ancak Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur. Yani 46’dır” dedi.

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP’den istifa eden üç milletvekilinin ardından “Saray operasyonu” yorumunu yapmıştı. Nedim Şener ise Özel’in bir videosunu Twitter hesabından “Mehmet Ali Çelebi ve iki milletvekilinin istifasını ‘sarayın operasyonu” diye adlandıran ve linci başlatan Özgür Özel’in açıklaması!!!” notuyla paylaştı.


 

NE OLMUŞTU? 

Memleket Hareketi başlatan Muharrem İnce’nin kuracağı partiye geçeceği iddia edilen Yalova Milletvekili Özcan Özel, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, parti yönetimini ‘kurucu değerlerden uzaklaşmakla’ suçlayarak istifa etmişti.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com