Şüpheli ölüm: Otel terasından düşen oyuncu hayatını kaybetti

Bodrum'da bir otelin terasından düşen 48 yaşındaki tiyatrocu Demet Ersoy vefat etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

KRONOS 12 Haziran 2024 KÜLTÜR

Muğla Bodrum’da bulunan bir otelin terasından düşen 48 yaşındaki tiyatrocu ve yapımcı Demet Ersoy yaşamını yitirdi. Polis olayı inceleme altına aldı.

Olay, Kumbahçe sahilindeki bir otelde gerçekleşti. Aktarılan bilgilere göre tiyatro oyuncusu ve yapımcısı Demet Ersoy, iş görüşmesi için gece saatlerinde uçakla Ankara’dan Bodrum’a gelerek bir otele yerleşti.

EVLİ VE BİR ÇOCUK ANNESİYDİ
Ersoy ile iş arkadaşları bir tanıdıklarının tadilatta olduğu için henüz sezona başlayamayan Kumbahçe’deki oteline yerleşti. İddialara göre Demet Ersoy, 2 katlı binanın terasından aşağı düştü. Yapılan ihbarın ardından olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Yapılan kontrollerde evli ve 1 çocuk annesi Demet Ersoy’un yaşamını yitirdiği belirlendi.


Polisin olay yeri ve çevresinde yaptığı incelemenin sonrasında Demet Ersoy’un cenazesi otopsi işlemleri için adli tıpa gönderildi. Polis Demet Ersoy’un arkadaşlarının ifadesine başvurdu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com