Taburcu olan Mısra Öz: “Ben uyurken herkes davama, evladıma sahip çıkmış”

Covid-19 nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Mısra Öz taburcu oldu. Öz, “Çorlu davası çözülene kadar da mücadelem aynı şekilde devam edecektir” dedi.

KRONOS 03 Mayıs 2021 GÜNDEM

Çorlu’da 2018 yılında meydana gelen tren kazasında oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz, koronavirüs /Covid-19) tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu edildi. Gazeteduvar’dan Serkan Alan’a konuşan Öz, hastanede kaldığı süreçte destek olanlara teşekkür ederek şunları söyledi:

“Ben uyurken ve yoğun bakım sürecindeyken herkes hem davama hem bana hem evladıma sahip çıkmış. Bu benim için çok çok kıymetli. Bu birlik mücadele ve dayanışma benim için çok önemli. Herkesin attığı mesajlar bana moral oldu, iyileşme sürecimi hızlandırdı. Herkese minnettarım. Bu birlik ve mücadele çok kıymetli. Benim için esas olan davamızdır. Çorlu davası çözülene kadar da mücadelem aynı şekilde devam edecektir. ”

17 NİSAN’DA YOĞUN BAKIMA ALINMIŞTI

Covid-19’a yakalanan ve solunum sıkıntısı nedeniyle 11 Nisan 2021 tarihinde tedavisine başlanan Mısra Öz, artan şikayetleri üzerine 17 Nisan 2021’de yoğun bakım servisine kaldırılmıştı. Sağlığındaki olumlu gelişmeler üzerine 25 Nisan 2021 tarihinde normal hasta odasına alınan Öz’ün sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Ceyhun Solakoğlu, “Hastamız Mısra Öz’ ün hastanemizdeki tedavisi sonlanmış olup sağlığına kavuşmuş olarak 3 Mayıs 2021 tarihinde taburcu edilmiştir. Kendisine sağlıklı günler diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com