Takımı şampiyon yapan Sergen Yalçın’dan Sedat Peker’e sitem: ‘Bari bu hafta yapmasaydın’

Sergen Yalçın'ın, Beşiktaş'ın şampiyonluğa ulaştığı hafta Sedat Peker'i aradığı ve 'Bizim şampiyonluk boşa gitti. Herkesin gündeminde yine senin video var. Bu kadar önemli şeyleri, bizim şampiyonluğa denk getirecek dönemi mi buldun' diye sitem ettiği ortaya çıktı.

KRONOS 04 Mayıs 2023 GÜNDEM

Gazeteci Erk Acarer’in kaleme aldığı “Aslan Avı” kitabında yer alan, 16 Mayıs 2021 tarihinde Süper Lig’de şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın Sedat Peker ile konuşması dikkat çekti. Yalçın’ın, şampiyonluk kutlamaları Peker’in videolarının gölgesinde kaldığı şeklinde sitem ettiği ortaya çıktı.

Gazeteci Erk Acarer’in kaleme aldığı, hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker’in ifşalarının anlatıldığı “Aslan Avı” Destek Yayınları tarafından yayımlandı. “Türkiye’nin son 3 yılından 30 yıl geriye uzanan kirli tarihinin bir özeti” olarak sunuşu yapılan “Aslan Avı”nda, Sedat Peker’in ifşaları, Musa Anter cinayeti ve JİTEM’e ilişkin pek çok bilinmeyen anlatıldı.

“ABİ ALLAH AŞKINA BU HAFTA BARİ VİDEO YAYIMLAMASAYDIN”

Kitabın “Sergen Yalçın’dan Peker’e: ‘Şimdi Sırası mıydı?’” başlıklı bölümünde anlatılanlar da dikkat çekti. Bu bölümde, 16 Mayıs 2021 tarihinde Süper Lig’de şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın, Sedat Peker ile konuşmasından bahsedildi.

Peker’in paylaşımları üzerine gündem olduğu günlerde şampiyon olan Beşiktaş’ın teknik direktörü Yalçın’ın Peker’i telefonla aradığı anlatıldı. Yalçın’ın Peker’e, “Abi Allah aşkına bu hafta bari video yayımlamasaydın” dediği ifade edildi.

İşte o bölümde yer alan ilgili kısım:

“Peker, 3’üncü videosunu yayımladığı hafta yani, 16 Mayıs 2021 tarihinde Süper Lig’de Beşiktaş şampiyonluğunu ilan etti. Siyah- beyazlı camianın coşkusu ve videoları bile Peker’in gerisinde kalmıştı. Takımın teknik direktörü olan Sergen Yalçın, Peker’i aradı ve “Abi Allah aşkına, bu hafta bari video yayımlamasaydın. Bizim şampiyonluk boşa gitti. Herkesin gündeminde yine senin videon var. Bu kadar önemli şeyleri, bizim şampiyonluğa denk getirecek dönemi mi buldun?” diye sorup, gülerek sitem etti.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com