Trabzon’da aynı hastanede çalışan çift evde vurulmuş olarak bulundu

Trabzon'da aynı hastanede çalışan özel güvenlik görevlisi Kamil İkinci ile hemşire eşi Zeynep İkinci, evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Kamil İkinci'nin, 10 aylık eşini öldürdükten sonra tabancayla intihar ettiği üzerinde duruluyor.

KRONOS 12 Şubat 2021 GÜNDEM

Trabzon’da aynı hastanede çalışan Kamil İkinci ile eşi Zeynep İkinci, evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu.

Trabzon’da aynı hastanede çalışan özel güvenlik görevlisi Kamil İkinci ile hemşire eşi Zeynep İkinci, evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Kamil İkinci’nin, 10 aylık eşini öldürdükten sonra tabancayla intihar ettiği üzerinde duruluyor.

İkinci çiftçinin yakınları çiftin oturdukları Hurmalık Mahallesi’ndeki sitede dairenin kapısının ziline bastı. Kapı açılmayınca polise haber verildi. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

AİLESİ ÇİFTİ KANLAR İÇİNDE BULDU

Çilingir yardımıyla girilen evde Kamil ve Zeynep İkinci, yerde kanlar içinde yatarken bulundu. Sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde, silahla vurulduğu saptanan çiftin hayatlarını kaybettiği belirlendi.


 

Yapılan incelemenin ardından İkinci çiftinin cansız bedenleri, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Kamil İkinci’nin, tabancayla 10 aylık eşini öldürdükten sonra intihar ettiği üzerinde durulurken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com