Trollere zorunlu veda bir başlangıç mı?

Twitter'ın kapattığı hesaplardan yeni partilerin vaat ettiği umuda, istahbarattaki muhtemel değişiklikle geleceğe bakmaktan barolar ve meslek odaların neden hedef olduklarına...

KRONOS 13 Haziran 2020 PODCAST

https://soundcloud.com/user-436877268/130620-kp

Erk Acarer, Birgün: Zor günlerde, zor durumda kalan halktan “Biz bize yeteriz” kampanyası ile IBAN isteyen iktidar, zorda kalınca, vergilerimizle adam tutup, “Biz size söveriz” kampanyası yapıyor.

Bilgehan Uçak, Ahval: İki partinin ayrı ayrı yaptığı etki, ilkelerin çoğunda mutabık oldukları için, bir arada kuracakları tek bir partiye göre daha büyük oldu. Bu etkinin ne kadarının oya dönüşeceğini ise virüs bitmeden, seçim tarihi yaklaşmadan, partiler meydana çıkmadan bilmek mümkün değil.

Ahmet Nesin, Artı Gerçek: Ergenekon, Hulusi Akar-Hakan Fidan birlikteliğinden memnun değil, bir tarafı yanına çekmek ve Erdoğan’a karşı iyice güçlü olmak istiyor. Bu olasılık maalesef darbe olasılığını da akla getiriyor.

Nuray Özdoğan, Birikim: Hak arama özgürlüğünün temsilcisi kabul edilen avukatların, örgütsel güçleri ellerinde alınacak, binlerce mezunun, ekonomik kriz, iş, gelecek ve mesleği ifa kaygısı ile birlikte sermayenin ve iktidarın temsilcisi olmaları sağlanacaktır.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com