‘Türk Rambo’ lakaplı Serdar Kebapçılar hayatını kaybetti

Vücut geliştirme sporunda derecelere sahip olan, Türk Rambo lakaplı Serdar Kebapçılar 65 yaşında hayatını kaybetti. Kebapçılar; 'Karaşimşek', 'Korkusuz', 'Komando' ve 'Guillano' filmlerinde başrol oynamıştı.

KRONOS 25 Mart 2024 KÜLTÜR

1980’li yıllarda başrolünde yer aldığı ‘Karaşimşek’, ‘Korkusuz’, ‘Komando’ ve ‘Guillano’ filmleri yüksek satış rakamlarına ulaşan Serdar Kebapçılar, 65 yaşında hayatını kaybetti.

Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran oyuncu Osman Avcı, “Serdar Kebapçılar vefat etmiş. Body şampiyonu Türk Rambo” mesajını paylaştı.

VÜCUT GELİŞTİRMEDE DÜNYA 6’INCISI OLMUŞTU
1958 doğumlu Serdar Kebapçılar, spora henüz 12 yaşında halterle başladı. Daha sonra merak saldığı vücut geliştirmede 1978 yılında dünya 6’ncısı olmayı başardı.


Türkiye’de de birçok madalya kazanan Kebapçılar, fit vücuduyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Kebapçılar’ın birçok ünlü isimle kamera karşısına geçtiği filmleri, 1985- 1990 yılları arasında izlenme rekorları kırdı. Filmleri ABD’li şirketler tarafından da satın alınan Kebapçılar daha sonra ekranlarda yer bulamadı.

“TEKLİFLER BAŞROL DEĞİLDİ”
Türk Rambo Serdar Kebapçılar, kısa süren şöhretin ardından verdiği bir röportajda, “başrol oyuncusu olduğum için yeni projelerde de başrol oynamak istiyordum fakat gelen teklifler başrol olmadığı için uzun bir ara vermek zorunda kaldım” açıklamasını yapmıştı.

 

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com