Tutuklu yönetmen Fatih Terzioğlu’na mide kanseri teşhisi kondu

Eşinin "Bile bile ölüme terk ediliyor" diyerek yardım çağrısında bulunduğu yönetmen Fatih Terzioğlu'na mide kanseri teşhisi konuldu. Eşi Esra Terzioğlu, "Eşimin tedavisinde moral çok önemli" diyerek tahliyesini istedi.

KRONOS 25 Haziran 2020 GÜNDEM

ANKARA – Yönetmen Fatih Terzioğlu, bugün yatırıldığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mide kanseri teşhisi ile tedavi altına alındı.

Eşinin durumuyla ilgili bilgi paylaşan Esra Terzioğlu, “Eşime kanser teşhisi konuldu. Yetkililere ve beni dünden beri yalnız bırakmayanlara sesleniyorum: Eşim acil tahliye edilsin. Kızım çok üzgün, içine kapandı, çocuklarım ve ben eşimin yanında olmak istiyoruz. Onu çok merak ediyorum. Acilen tahliye edilmesini istiyorum. Çocuklarımla başında olmak istiyorum. Ne olur destek olun” dedi.

SOSYAL MEDYA KAMPANYASI BAŞLATILDI

Yönetmen Fatih Terzioğlu için sosyal medyada “SesVerin FatihÖlüyor” başlığıyla kampanya başlatıldı. Binlerce mesajın atıldığı kampanyaya tanınmış isimler de katkı verdi. Sanatçı Ferhat Tunç, “Yazık! Bu insanın durumu haftalardır kötüymüş. Ciddi kilo vermiş, yürümekte de zorlandığı söyleniyor. Eşinin çığlığını duyulsun ve geç kalınmadan, bir an önce hastaneye sevki yapılsın. Ayrıca tüm hasta tutsaklar serbest bırakılmalı” diyerek Terzioğlu’nun tahliye edilmesini istedi.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com