Tuzağa düştü, Özel’e boş koltuk mesajı | Kronos TV

Kronos TV’de “Analiz” programı yine dopdolu. Moderatörlüğünü Turhan Bozkurt’un üstlendiği Analiz programında konuşulmayanlar konuşuluyor…

KRONOS 04 Mayıs 2024 VİDEO

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, AKP Genel Merkezi’nde görüştü. Zirvenin perde arkası… Son dakikada hangi değişiklik oldu? Özel, Erdoğan’ın anayasa yemini yuttu mu?

Kronos TV’de “Analiz” programı yine dopdolu. Moderatörlüğünü Turhan Bozkurt’un üstlendiği Analiz programında konuşulmayanlar konuşuluyor…

Erdoğan’dan Özel’e boş koltuk mesajı nedir? Kim tuzağa düştü.

1 Mayıs’ta muhalefet ağır yaralı… CHP lideri Özgür Özel’in “Taksim’e yürüyoruz” demesi, ancak Saraçhane’de “Dağılıyoruz.” demesi başta TKP olmak üzere işçiler arasında infiale sebep oldu.

İstanbul Valisi Davut Gül’ün “Devlet yarına bırakır, ancak yanına bırakmaz.” sözleri mütekebbir bürokrasi ve Saray’ın hiç değişmediğini bir kere daha gözler önüne sermedi mi?

Ekrem İmamoğlu’nun Taksim’e yürüyüşe mani olduğu iddiası doğru mu?

Özel’in buna rağmen Erdoğan ile görüşmesi 31 Mart’tan kalan son dip dalga ve değişim rüzgârını da dindirmiş olabilir mi? Boş koltuk ile verilen mesaj nedir?

Anayasa değişikliği halkın can yakan meselelerini unutturmak için bir sis bulutuna mı döndü? CHP bu kuşatmayı yarabilecek mi?

Devlet Bahçeli, Ferdi Tayfur şarkısı ile mesaj verdi, Erdoğan soluğu Bahçeli’nin evinde aldı.

Cumhur İttifakı dağılıyor, AKP-CHP ittifakı anayasayı değiştirecek korosunun hevesi kursağında mı kaldı?

Erdoğan’ın ABD ziyaretinin iptal edilmesi 12 Mayıs’ta Kobani Davası’nda Demirtaş ve diğer tutuklu Kürt siyasetçilerin tahliye umutlarını da suya mı düşürdü?

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com