Üç aşiretten CHP’ye toplu katılım

Şanlıurfa'da yaşayan Dına, Şedadi ve Asi aşiretleri üyeleri, düzenlenen bir törenle CHP'ye katıldı. CHP'li Aziz Aydınlık törende "Geliyor, gelmekte olan CHP, gidiyor gitmekte olan AK Parti" dedi.

KRONOS 08 Ocak 2022 GÜNDEM

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yaşayan Dına, Şedadi ve Asi aşiretleri üyeleri, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, CHP İl Başkanı Hayrettin Cidir ve il yönetim kurulu üyelerinin katıldığı bir törenle CHP’ye üye oldu.

Düzenlenen törende konuşan CHP milletvekili Aziz Aydınlık, “Ben inanıyorum ki önümüzde yapılacak olan ilk seçimlerde halkımız kendisini bu kadar sıkıntıya sokan AK Parti iktidarını gönderecektir. Geliyor, gelmekte olan CHP, gidiyor gitmekte olan AK Parti” dedi.

HALK AK PARTİ’Yİ GÖNDERECEK

ANKA’nın haberine göre Aydınlık, şunları söyledi: “Bugün Suruç İlçemizde Dına, Şedadi ve Asi aşireti CHP’ye katıldılar. Partimize katılım sağlayan tüm kardeşlerimize aramıza hoş geldiniz diyorum. Suruç ilçesinden partimize katılan 3 aşiret ile birlikte partimiz Şanlıurfa’da daha da güçlenmiştir.”

Aydınlık, “Ülkemizde ve ilimizde yaşanan ekonomik sıkıntılar Suruç ilçemizde de yaşanmaktadır. Bu sorunları CHP iktidarı ile inşallah çözüme kavuşturacağız. Ben inanıyorum ki önümüzde yapılacak olan ilk seçimlerde halkımız kendisini bu kadar sıkıntıya sokan AK Parti iktidarını gönderecektir. Geliyor, gelmekte olan CHP, gidiyor gitmekte olan AK Parti. Tekrardan Cumhuriyet Halk Partisi ailesine katılan Dına, Şedadi ve Asi aşiretlerine teşekkür ediyorum.” dedi.


 

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Cidir ve CHP Suruç İlçe Başkanı Servet Gören de yeni üyelere “hoş geldiniz” dedi. Ardından Aydınlık, Cidir ve yönetim kurulu üyeleri, CHP’ye katılanlara rozet taktılar.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com