Ümitcan Uygun’un babası, DNA tespit edildiği gün başkanlık için oy istemiş

Aleyna Çakır’ın vücudundan çıkan sperm örneklerinin Ümitcan Uygun’a ait olduğu kesinleştiği gün babası, sosyal medya hesabından kredi kooperatifi başkanlığı için oy istedi.

KRONOS 06 Şubat 2021 GÜNDEM

Ümitcan Uygun cinayet zanlısı olarak değil, uyuşturucu kullanmaktan tutuklanmıştı.

Aleyna Çakır’ın vücudundan çıkan sperm örneklerinin Ümitcan Uygun’a ait olduğu kesinleştiği gün Ümitcan’ın babası Durak Uygun sosyal medya hesabından kredi kooperatifi başkanlığı için oy istedi.

Aleyna Çakır cinayetinin baş zanlısı Ümitcan Uygun’un babası Durak Uygun sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu. Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Esnaf Odası Başkanı Durak Uygun, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Ankara Bilimum Kunduracılar Kredi Kooperatifi’ne aday olduğunu duyurdu.

Aleyna Çakır’ın otopsisinde vücudunda bulunan sperm ve deri kalıntılarına ilişkin DNA eşleştirmesi sonuçlanmış ve bulguların Ümitcan Uygun’a ait olduğu kesinleşmişti. DNA teyidi geldikten bir saat sonra baba Durak Uygun’un kredi kooperatif seçimleri için sosyal medyadan oy istedi.

Daha önce de Uygun’un annesi şüpheli şekilde ölü bulunduktan sonra Ümitcan Uygun ve Durak Uygun kameralar önünde tehditler savurmuş, ölüme dair konuşmadıkları ve üzgün olmadıkları için eleştirilmişti.

ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com