Ünlü şarkıcı, İYİ Parti’ye katıldı: Belediye başkan adayı olacak

Şarkıcı Hakan Pekeri İYİ Parti'ye katıldı. Akşener, Peker'in Safranbolu belediye başkan adayı olacağını açıkladı.

KRONOS 11 Ekim 2023 GÜNDEM

Türkiye’de 90’lı yılların ünlü şarkıcısı Hakan Peker, siyasete ilk adımlarını attı. İYİ Parti’ye katılma kararı alan Hakan Peker’e rozetini parti genel başkanı Merak Akşener taktı.

İYİ Parti’nin Meclis’teki grup toplantısı Hakan Peker sürpriziyle başladı. Toplantının başında ilçe belediye başkan adaylarının tanıtılmasının ardından Hakan Peker partiye katıldı.

Peker’in Safranbolu Belediye Başkan adayı olacağını açıklayan Akşener, “Bir sanatçı, hayatını o yönde kazanan bir arkadaşımız. Memleketinde daha iyi işler yapmayı göze alarak belediye başkan adayı oluyor ve kayıplarının hiçbiri umurunda değil. Allah razı olsun” diye konuştu.

DAHA ÖNCE SİNYALLERİNİ VERMİŞTİ

Türkçe Pop’un en sevilen sanatçıları arasında yer alan Hakan Peker, daha önce Safranbolu’dan belediye başkanı adayı olacağına dair iddialarla ilgili, “Belli mi olur çok güzel projelerim var. Sanat kültür kenti, Unesco tarihi miras şehirler arasında yılar önce yerini aldı. Çok güzel projelerim var. Kısmet diyelim şimdilik… O zaman ateşini yola bana!” açıklamasını yapmıştı.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com