Vincenzo Montella’nın sözleşmesinde dikkat çeken ‘İstanbul’ maddesi

A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella'nın sözleşmesinde yer alan madde dikkat çekti. Sözleşmede İtalyan teknik adamın görev yerinin Türkiye olduğu ve hocanın yurt dışına çıkışlarının izne tabi olduğu belirtildi.

KRONOS 26 Eylül 2023 SPOR

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nda teknik direktör değişikliği yaşandı. Alınan kötü sonuçların ardından Stefan Kuntz ile yolları ayıran TFF, Alman hoca yerine Vincenzo Montella’yı getirdi. Yeni hoca Montella’nın sözleşmesine dair detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, İtalyan teknik adam Montella’nın görev yeri Türkiye olacak. Sözleşmede yer alan maddeye göre Montella, teknik direktörlük görevini herhangi bir ülkede değil sadece Türkiye’de yapabilecek. Bu maddeden dolayı İtalyan hocanın yurt dışına çıkışlarının izne tabi olduğu belirtildi.

İSTANBUL’DA EV ARIYOR

TFF yönetiminin, Montella’nın sürekli Türkiye’de kalmasını özellikle istediği ve 49 yaşındaki hocanın İstanbul’da ev arayışlarına başladığı öğrenildi. A Milli Futbol Takımı 3 yıllığına Montella’ya emanet edilirken, İtalyan hoca için yarın imza töreni düzenlenecek.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com