WhatsApp’tan yeni özellik

WhatsApp'a “Favoriler” özelliği geliyor. Filtrelere eklenecek bu özellik, kişi veya grup sohbetlerine kolayca erişmenizi sağlayacak.

KRONOS 28 Nisan 2024 TEKNOLOJİ

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sohbetlere “Favoriler” sekmesi getirmeyi planlıyor. Filtrelere eklenecek bu özellik, kişi veya grup sohbetlerine kolayca erişmenizi sağlayacak.

WhatsApp, bundan birkaç hafta önce “Sohbet Filtreleri” ismini verdiği bir özelliği kullanıma sunmuştu. Ana ekrana eklenen bu filtreler; “Tümü”, “Okunmamış” ve “Gruplar” olmak üzere üç adetti ve istediğiniz sohbete erişmenizi sağlıyordu. Yeni ortaya çıkan araç da bu kısma eklenecek bir filtre olacak. Filtreler arasına “Favoriler” eklenecek

Bu özelliğe en sık görüştüğünüz kişileri veya grupları ekleyebileceksiniz. Sekmede, sadece favoriye eklediğiniz sohbetler gözükecek.

WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde yeni özellik sohbet kısmında bulunan üç filtrenin yanına koyulmuş.

Favoriler, özellikle çok fazla sohbete sahip olan WhatsApp kullanıcıları için yararlı olacak. Böylece belli sohbetleri favoriniz olarak belirleyeceksiniz, onlara öncelik tanıyabileceksiniz ve gelen mesajları kaçırmayacaksınız.

Favoriler sekmesi hem sınırsız olacak hem de daha düzenli bir şekilde öncelikli konuşmalara ulaşmanızı sağlayacak.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com