Yapı Kredi’den yemek ücretine zam ve katkı payı hediyesi

Yapı Kredi Bankası doğum gününde izin, izin kullanana +2 gün hediye derken; şimdi de çalışanlarını yemek ücretine de zam yaptı.

KRONOS 07 Ekim 2023 EKONOMİ

Koç Holding’in finans sektöründe faaliyet gösteren iştiraki Yapı Kredi Bankası enflasyon karşısında çalışanlarını korumak için yemek ücretine zam yaptı.

Yapı Kredi Bankası çalışanlarının günlük yemek ücreti 1 Kasım 2023 tarihinden itibaren 170 Türk Lirası’ndan (TL) 210 TL’ye çıkarılacak.

Yapı Kredi’de geçen aydan itibaren her çalışana doğum gününde izin hakkı tanındı.

İZİN KULLANANA +2 GÜN İZİN HEDİYE

Koç Holding uygulaması Flextra ise, 1 Ocak 2024 tarihinden Yapı Kredi’nin çalışanları için de geçerli olacak.

Çalışanlar kendilerine verilecek katkı payı ile Flextra platformunda ürünleri avantajlı bir şekilde alacak. Çalışan başına karta yüklenecek katkı payı 10 bin TL ile 20 bin lira arasında değişecek.

Flextra’da Arçelik beyaz eşya, küçük ev aletleri, Bilkom’da satılan teknolojik ürünler, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), Migros ve Opet çeki bulunuyor.


 

İzin kullanımını teşvik için +2 gün izin dönemi başlıyor. 2024 yılında hak ettiği kadar izin kullanan Yapı Kredi çalışanlarının artı 2 gün izin hakkı olacak. Bu izin hakkı doğum günü izni ile 3 güne çıkartıldı.

“Hem Dinlen Hem Flextra Kazan” uygulaması sayesinde bankanın çalışanları para puan hediyesi kazanacak.

Belirli bir günden fazla izni olan çalışanlar yıl içinde 25 Eylül-15 Ocak tarihleri arasında izne çıkmaları hâlinde günlük 1.000 TL tutarında Flextra para kazanacak.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com