Yeneroğlu’ndan ‘yeşil top’ yorumu: Ahlakı olmayan ahlakçılık elbet patlayacaktı

DEVA Partili Mustafa Yeneroğlu, AKP'lilerin başlatıp sona erdirdiği 'yeşil top' uygulamasıyla ilgili, "Ahlakı olmayan ahlakçılık elbet patlayacaktı. Sorun toptan kaynaklanmıyor, taş da olsa patlayacaktı" dedi.

KRONOS 17 Haziran 2020 GÜNDEM

AKP’lerin 1 Mayıs 2020 tarihinde başlayıp ‘görevini tamamladığı’ gerekçesiyle sona erdirdiği ‘yeşil top’ uygulamasına bir tepki de Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu’ndan geldi. Yeneroğlu, “Ahlakı olmayan ahlakçılık elbet patlayacaktı” dedi.

‘YEŞİL KÜRE GÖREVİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI’ 

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, 1 Mayıs’ta başlatılan kampanya kapsamında AKP’li hesaplar tarafından kullanılan ‘yeşil toplar’ın artık kullanılmayacağını söyleyerek, “Yeşil Küre’ görevini başarıyla tamamlamıştır” demişti.

‘SORUN TOPTAN KAYNAKLANMIYOR’ 

Konuyla ilgili DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, “Ahlakı olmayan ahlakçılık elbet patlayacaktı. Sorun toptan kaynaklanmıyor, taş da olsa patlayacaktı. Toptan medet ummayı bırakarak “biz kim etik kurallar kim” diye aynaya bakıp, ahlaksız uygulamalar ile yüzleşmeyi göze almak lazım. Ar damarının hali aynadan gizlenemez..” paylaşımında bulundu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com