‘Yerli ve milli Escobar’ pankartı yeniden asıldı

Zafer Partisi, polis tarafından indirilen 'yerli ve milli Escobar' yazılı pankartı yeniden binalarına astı. Özdağ, “Türkiye’deki bütün il ve ilçelerimizde tekrar asılacak. Ta ki, kendisini hakarete uğramış hisseden kamu görevlisi çıkıp ‘Bu hakaret bana yapılıyor, Escobar benim’ diyene kadar” dedi.

KRONOS 16 Eylül 2022 GÜNDEM

 

Zafer Partisi’nin Genel Merkez binasına astığı ‘yerli ve milli Escobar’ yazılı pankartı, sabaha karşı 03.30’da polis tarafından indirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün pankartı yeniden genel merkezlerine astıklarını duyurdu. Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:


Bu haberler de ilginizi çekebilir:

 

‘TA Kİ, ‘ESCOBAR BENİM’ DİYENE KADAR…’ 

“Dün gece saat 03.30’da 100’den fazla polis Zafer Partisi Genel Merkezi’ni kuşatarak bir vinç yardımıyla asmış olduğumuz Escobar pankartını kamu görevlisine hakaret suçu iddiasıyla indirdiler. Şimdi bir saat geçtikten sonra bu pankart tekrar buraya asıldı. Türkiye’deki bütün il ve ilçelerimizde bugün tekrar asılacak. Ta ki, bu kendisini hakarete uğramış hisseden kamu görevlisi ortaya çıkıp ‘Bu hakaret bana yapılıyor, Escobar benim’ diyene kadar.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com