Zeki Demirkubuz’dan Nuri Bilge Ceylan kıyaslamasına küfürlü yanıt: Artık katlanamıyorum

Yönetmen Zeki Demirkubuz, vizyona giren "Hayat" filmi hakkında Nuri Bilge Ceylan'la kıyaslandığı eleştiriye küfürle yanıt verdi.

KRONOS 19 Aralık 2023 KÜLTÜR

Yönetmen Zeki Demirkubuz, 15 Aralık Cuma günü vizyona giren yeni filmi “Hayat” hakkında sosyal medyadan gelen eleştirilere küfürle karşılık verdi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, Hayat filmiyle ilgili “Bir kez daha NBC ile Zeki’yi kıyaslamamam gerektiğini anladım. Bu film ‘Kuru Otlar Üstüne’nin yanına bile yaklaşamaz tam bir hayal kırıklığı, finali göz kanatıcı, yine fatura kadına kesiliyor karakterler tek boyutlu… Zeki Demirkubuz’un en kötüsü…” yorumunu yaptı.

Bunun üzerine Demirkubuz, “Kardeş, sen oradan devam et ama konunun kuruyla suluyla ne ilgisi var? Bunca yıldan sonra benim hala kadın sorununa çözüm bulmak için film yaptığımı sanıyorsun? Hem bu cinsiyet meselesini bize bu kadar dayatan yeni liberal y… ve çıkarcı dallamalardan sıkılmadınız mı artık!” diyerek tepki gösterdi.

Demirkubuz bir başka kullanıcının “Siz ürettiğiniz bir eser ile tüm izleyicilerden onay almayı mı bekliyordunuz? Titriniz ortada iken neden böyle eleştirilere kulak asıyorsunuz? Kendinizi böyle şeylerle yıpratmayın” sözlerine de şöyle yanıt verdi:

“Beklemiyorum. Her yazılana cevap verme, tweet atma meraklısı da değilim, sadece futbol sevgim yüzünden böyle ortalara dayanamıyor ve ‘Yeraltı’ filminden beri benimle uğraşan, alçakça kampanyalar yapan d… artık katlanamıyorum.”

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com