Galatasaray’dan Ali Koç’a suç duyurusu

Galatasaray, galibiyetin ardından "hırsızlara şampiyonun kim olduğunu gösterdik" diye açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını duyurdu.

KRONOS 20 Mayıs 2024 SPOR

Galatasaray, galibiyetin ardından “Hırsızlara, alçaklara, şerefsizlere şampiyonun kim olduğunu gösterdik” diye açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını duyurdu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray deplasmanında kazanılan zaferin ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile yaşadığı gerginliği ve maçın hakemini sert sözlerle eleştirerek, “Bugün gerçek şampiyonun kim olduğunu; şerefsizlere, hırsızlara, alçaklara gösterdik” demişti.

Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Eray Yazgan yaptığı açıklamada, “Konu hakkında suç duyurusunda bulunduk. Kısa sürede aksiyon alınacaktır. Zaman zaman bizim taraftar grubumuzun kendisi için ifade ettiği kelimeler var. Bugün taraftarımızın ne kadar haklı olduğunu bir daha göstermiş oldu. Biz bu haksızlığın hukuksuzluğun bu memlekette devam etmesine müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Ali Koç hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyleyen Yazgan, “Ali Koç normal bir vaziyette değildi. Kendini kaybetmiş bir vaziyetteydi. Biz bu haksızlığın hukuksuzluğun takipçisi olacağız. Kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduk. Umarım kullandığı ifadeleri Savcılık önünde de kullanır. Madem mertlikten bahsediyor o zaman mertçe kullandığı ifadeleri savcılık önünde de söylesin. Öyle bir provokasyona, böyle bir şeye gerek yoktu” ifadelerini kullandı.

Eray Yazgan ayrıca, “İnsanlar dışarıda yarın bir gün okullarda sokaklarda kavgasını verseler ne olacak? Bir kişinin burnu kanasa mutlu mu olacak? Bütün nezaketimle protokol tribününde bekledim otobüslerine bindirmek için bekledim. Bir anda soyunma odasına girdiler” diye konuştu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com