Taylor Swift sahnede zor anlar yaşadı: Sebebi bir tuhaf kramp…

1 milyar dolarlık net servetiyle Forbes dergisinin milyarderler listesine giren pop ikonu Taylor Swift, büyük ilgi gören turnesi “The Eras Tour” kapsamında İskoçya'da gerçekleşen son konserinde sahnede kramp geçirince ara vermek zorunda kaldı.

KRONOS 08 Haziran 2024 KÜLTÜR

ABD’li şarkıcı ve söz yazarı, cuma günü İskoçya’daki Murrayfield Stadyumu’nda hayranlarını büyüledi ancak kramp girdiği için gitarını çalmayı kısa bir süreliğine bırakmak zorunda kaldı.

Taylor Swift, son konserinde bir hayranının yardıma ihtiyacı olduğunu fark ettiğinde hemen müdahale etti. 7 Haziran Cuma günü Swift, Eras Turu’nun Birleşik Krallık ayağını Edinburgh, İskoçya’da başlattı ve görünüşe göre akustik seti sırasında “yardıma” ihtiyacı olan bir konsere giden kişiyi fark etti.

Gösteri sırasında Midnights’ın “Would’ve Could’ve Should’ve” adlı parçasını söylerken Swift, şarkının nakaratını söyledikten sonra güvenliğe, yardıma ihtiyacı olan bir hayran olduğunu bildirmek için ara verdi.

Kalabalığa yaptığı açıklamada, “Elim garip bir krampla dondu… bu çok utanç verici… pençeyle performans sergilemek gibi. Kimseyle alakası yok.” diye konuştu.

Buna rağmen Swift, Edinburgh’daki hayranları için performans sergileme deneyiminden keyif aldığını ve “unutulmaz” bir akşam geçirdiğini belirtti.

Gösteri sırasında “Cruel Summer” ve “Lover” gibi popüler şarkılarını seslendiren 34 yaşındaki şarkıcı, “Edinburgh, bu gece bize verebileceğin her şeyi verdin.” dedi.


Swift, 13, 14 ve 15 Haziran’da Liverpool’da sahne alacak ve 150.000 hayran Anfield’daki gösterileri için şehre akın ettiğinde şehrin Taylor Town olarak yeniden adlandırılacağı kısa süre önce duyuruldu.

Liverpool Şehir Meclisi, Swift’in şerefine için şehrin yeni bir isme kavuşacağını duyurdu ve ayrıca ünlü şarkıcının kariyerinin her döneminden ilham alan 11 sanat enstalasyonunun sergilenmesi planlanıyor.

Swift’in Cardiff ve Londra’da da sahne alması planlanıyor ve gösterilerinin Birleşik Krallık harcamalarını neredeyse 1 milyar £ artıracağı bildiriliyor.

Bu arada pop yıldızı kısa süre önce ilk kez Forbes’un Dünya Milyarderleri listesine girdi ve tarihte yalnızca müziği veya performanslarıyla 1 milyar dolarlık net servete ulaşan ilk kişi oldu.

Takip Et Google Haberler
Takip Et Instagram
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com